Kontakta oss

Vårt team består av rebeller som har modet att utmana branschen

Kontakta oss

Telefon: 019-16 60 70
Bokning: bokning@affärsresebyrån.se
Övriga ärenden: info@affärsresebyrån.se

Öppettider

Måndag-torsdag 8-17, fredagar 8-16
Stängt under lunchtid, kl. 12-13
Stängt helgdagar.

VD

Michael Johansson

019-16 60 01
michael.johansson@k3travel.se

Ekonomi

Pauline Tivemark

019-16 60 04
pauline.tivemark@k3travel.se

Marknad

Tina Viitala Joelsson

019-16 60 09
tina.viitala@k3travel.se

Koordinator

Emma Avenby

019-16 60 15
emma.avenby@k3travel.se

Försäljningsansvarig

Douglas Bjerleus

019-16 60 23
douglas.bjerleus@k3travel.se

Seniorsäljare

Ara Sahak

019-16 60 11
ara.sahak@k3travel.se

Innesälj

Carina Pettersson

019-16 60 12
carina.pettersson@k3travel.se

Säljare

Morris Ayaz

019-16 60 24
morris.ayaz@k3travel.se

Bokningsansvarig

Lars Sonnerstedt

019-16 60 31
lars.sonnerstedt@k3travel.se

Hotelladministratör & Resebokare

Lisandra Holte

019-16 60 30
lisandra.holte@k3travel.se

Resebokare

Charlotte Nyströmer

019-16 60 70
bokning@affärsresebyrån.se

Resebokare

Maria Wild

019-16 60 70
bokning@affärsresebyrån.se

Resebokare

Mia Sandberg

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

Resebokare

Krister Rickardsson

019-16 60 69
bokning@hotelexpress.se

AFFÄRSRESEBYRÅN by K3 Travel

Kyrkogårdsvägen 2A, SE-703 75 Örebro
+46 (0)19-16 60 70
info@affärsresebyrån.se

Läs våra villkor och integritetspolicy här.